O nas

AVIS to pionier w zakresie dostarczania uniwersalnych rozwiązań dla samodzielnego montażu balustrad. Oferując zarówno gotowe systemy, poszczególne elementy balustrad jak i niezbędne akcesoria, zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa oraz realizacji projektów. Tworząc i oferując produkty przystępne dla każdego klienta, stawiamy przede wszystkim na innowacyjność i ekologię. Dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów ze współczesnym wzornictwem, AVIS zapewnia bezpieczne oparcie na lata.


Działając nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, nieustannie dostosowujemy oferowane przez nas produkty do potrzeb naszych klientów. Idąc z duchem czasu, AVIS stawia przede wszystkim na innowacyjność, uniwersalność oraz przystępność proponowanych systemów balustrad. Jako krajowy lider wśród firm oferujących balustrady oraz usługi z zakresu ich montażu, dbamy o każdy z etapów realizacji danego projektu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – począwszy od pierwszej rozmowy z klientem, poprzez proces produkcyjny, aż po samą finalizację projektu.

Wśród naszej obszernej oferty znajduje się wiele uniwersalnych rozwiązań. Oprócz cieszących się największa popularnością systemów balustrad ze stali nierdzewnej, proponujemy naszym klientom balustrady z aluminium, ze szkła oraz drewa.

Dostarczaliśmy produkty do takich miejsc jak: Hotel Bałtyk w Kołobrzegu, Lotnisko Okęcie, Stadion ERGO ARENA w Gdańsku, Stadion Wrocław.

Hotel Bałtyk
w Kołobrzegu

Stadion ERGO ARENA w Gdańsku

Stadion
Wrocław

Lotnisko
Okęcie

Bezpieczeństwo naszych klientów to jedna z najważniejszych kwestii, jaka przyświeca naszej działalności. Stosując wyłącznie wysokiej jakości materiały oraz zachowując odpowiednie standardy produkcji, AVIS spełnia normy upoważniające do otrzymania niezbędnych certyfikatów – między innymi przyznawanych przez lidera na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce, Tüv Rheinland.


Główna siedziba AVIS zlokalizowana jest w Rybniku, gdzie na powierzchni o ponad 2000 m2 mieści się nasz obiekt handlowo-produkcyjny – w skład który wchodzi zarówno nasze nowoczesne biuro, jak i główny magazyn oraz zmodernizowany warsztat ślusarski. Usytuowanie obiektów w jednym miejscu pozwala na efektywniejsze zarządzanie linią produkcyjną, co przedkłada się na znaczne skrócenie czasu realizacji projektów. Co więcej, bezpośrednie sąsiedztwo działu handlowego z działem produkcyjnym pozwala na indywidualną koordynację każdego z zamówień.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem produktami oraz usługami, AVIS zdecydowało się na poszerzenie działalności o kolejne oddziały firmowe ulokowane w strategicznych miejscach naszego kraju. Utworzone przez nas oddziały regionalne pozwalają na skorzystanie z naszej oferty każdej osobie, poszukującej sprawdzonych i przystępnych rozwiązań. Placówki w ramach naszej autoryzowanej sieci montażowej, świadczą pełen zakres usług – oznacza to, że każdy z zainteresowanych klientów może dokonać zakupu produktu z montażem pod wskazany adres. Aktualnie na terenie naszego kraju działa, aż 20 oddziałów regionalnych.